perla kutno

Perła Kutna to wyjątkowy apartamentowiec, w którym poczujecie się szczególnie – od zgrabnej bryły budynku, przez przestronne mieszkania, po dopracowany w najmniejszych szczegółach wygląd. Zaletą jest też wspaniała lokalizacja – na uboczu Kutna, ale w bliskiej odległości od centrum oraz wielu punktów usługowych – przy ul. Oporowskiej 22.

Budynek będzie składał się z 7 kondygnacji, które pomieszczą 55 mieszkań o powierzchni od 26 m2 do niemal 60 m2.

Mieszkania zaprojektowane zostały w różnych wariantach:
– ze spiżarniami,
– z garderobami,
– z osobną kuchnią lub aneksem kuchennym,
– łazienki połączone z toaletą lub oddzielne,
– z balkonami i loggiami.

Wewnątrz budynku znajdą się komórki lokatorskie, wózkownia i rowerownia, a swój samochód zaparkujemy bezpiecznie w garażu podziemnym. Ciszę i spokój zapewnią szyby dźwiękoszczelne.

Budynek będzie ogrodzony oraz monitorowany, a na jego terenie znajdą się również plac zabaw dla dzieci i dodatkowe miejsca postojowe.

Nasze mieszkania są zaprojektowane z największą starannością. Zadbaliśmy o to, aby ich układ był funkcjonalny oraz dawał duże możliwości do własnej aranżacji, a przy tym mieszkania były dostępne cenowo.

Wychodząc naprzeciw naszym przyszłym mieszkańcom pomagamy w uzyskaniu atrakcyjnego kredytu hipotecznego, a także współpracujemy z architektem wnętrz, który może pomóc zaprojektować mieszkanie marzeń.

perła kutna

Wizualizacje budynku

Rzuty kondygnacji

Przykładowe aranżacje naszych mieszkań