Wspólny kawałek nieba

Klatka schodowa jest łącznikiem pomiędzy światem zewnętrznym, a naszym mieszkaniem; części wspólne są zdecydowanie wizytówką inwestycji, ale przede wszystkim aranżacja tych przestrzeni ma wpływ na jakość życia przyszłych lokatorów.

Części wspólne to przedsionek „naszego nieba” – oazy spokoju, relaksu, zadowolenia, stąd dokładamy wszelkich starań, by droga (dosłownie) do własnego „M” charakteryzowała się wyjątkowym stylem, niebagatelną estetyką, przejrzystością.

I to właśnie Państwu proponujemy – coraz wyższy poziom w budownictwie. Dla nas każdy szczegół jest ważny stopień śliskości wykończenia posadzek, odpowiednia konstrukcja barierek (uwzględniając kreatywne pomysły dzieci), a nawet zróżnicowanie koloru między schodami, a posadzką, dobrze doświetlone wnętrze klatki przez duże okna, przestronna, cicha, nowoczesna winda przystosowana do osób niepełnosprawnych. Całość projektu nakierowana jest na funkcjonalność, pełnię komfortu, łączność detali w ciekawych odcieniach bieli, brązu i fioletu.

Zapraszamy do obejrzenia bogatej galerii wizualizacji korytarzy, kletek schodowych i wind, które już niebawem pojawią się w przestrzeniach naszego apartamentowca oraz do kontaktu z panią Klaudią, która z przyjemnością opowie o szczegółach przedsięwzięcia i pomoże w wyborze mieszkania dla Państwa.

Nr telefonu: 535-721-165

Aby być na bieżąco – znajdź nas na Facebooku >>>KLIK<<<

Dodaj komentarz